WŁODAWA

WŁODAWA

Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Drugie miejsce Szymona Zguczyńskiego w II Ogólnopolskim Turnieju Świątecznym w Kraśniku

Bardzo dobrze spisał się zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński w rozegranym w dniach 16-17.12.2017 r. w Kraśniku II Ogólnopolskim Turnieju Świątecznym. W sobotę podczas gier grupowych pewnie pokonał pięciu rywali, tracąc jedynie dwa sety i z pierwszego miejsca awansował do niedzielnych ćwierćfinałów. W niedzielę w pojedynku o półfinał wygrał z Karolem Chrześcianem (KTS OPTIMA Lublin) 3:1, a następnie w grze o finał pokonał Bartosza Frączka (BINGO Ropczyce) 3:1. Dopiero w finale musiał uznać wyższość Huberta Kośkiewicza (Niedźwiada Dolna). Gratulejemy bardzo dobrego występu, kończącego rok 2017, niezwykle udany pod względem sportowym! W imprezie startowało prawie 200 zawodników z 10 województw z całej Polski oraz zawodnicy z Łucka z Ukrainy. Na uwagę należy podkreślić bardzo dobrą organizację i warunki w jakich rozgrywano zawody. Ogranizatorzy przygotowali dla dzieci cenne nagrody rzeczowe, posiłki w trakcie rozgrywek oraz okazałą oprawę turnieju, który otwierał Burmistrz Kraśnika, wraz z Wiceprezesem PZTS, Prezesem LOZTS a puchary i nagrody wręczał Wicemister Sportu.