WŁODAWA

WŁODAWA

Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Bardzo dobry występ Młodzików SMS Włodawa i potrójne złoto Szymona Zguczyńskiego w Mistrzostwach Województwa

W rozegranych w dniu 14.04.2018 w Rykach Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Młodzików w tenisie stolowym bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy SMS Włodawa: Magdalena Bytof, Szymon Grzywna i Szymon Zguczyński. W grze pojedynczej dziewczynek Magdalena Bytof zajęła miejsce 9 a w grze podwójnej w parze z Emilią Chudzicką (LUKS FALA Piotrawin) doznały porażki w walce o medal i zajęły miejsce 5. W grze mieszanej w parze z Szymonem Grzywną również miejsce 9. Wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Szymon Zguczyński, który pomimo przebytej choroby, która wyeliminowała go na tydzień z treningów, zwyciezył w grze pojedynczej, w grze podwójnej w parze z Rafałem Pawłowskim (MKS AGS Lubartów) oraz w grze mieszanej w parzez z Zuzanną Pawelec (KS Sygnał Lublin). W nagrodę otrzymał 3 złote medale, ładny upominek rzeczowy oraz okazały puchar. Szymon Grzywna zagrał również bardzo dobry turniej i zajął miejsce 5 a w grze podwójnej w parze z Wiktorem Poznańskim (UKS TOPSPIN 51 Lublin) zajął miejsce 5.

Gratulujemy bardzo udanego występu!. Należy tutaj przypomnieć że Szymon Zguczyński z uwagi na wysokie miejsce w rankingu ogólnopolskim weźmie udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, które zostaną rozegrane w Zielonej Górze.