Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Porażka w pierwszym meczu rundy rewanżowej

W rozegranym w dniu 02.02.2020 r. pierwszym meczu rundy rewanżowej II ligi mężczyzn zespół SMS Włodawa uległ na wyjeździe MKS Lewart I Lubartów 1:9. Wysoki wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Dość powiedzieć że 7 na 10 pojedynków kończyło się wynikiem 2:3, z czego 4 9:11 w secie piątym. Niestety na korzyść gospodarzy, którzy postawil tego dnia trudne warunki. Dziękujemy za walkę  i zyczymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

Debiut naszych młodziczek w zawodach WTK

W dniu 01.02.2020 r. w Łucce rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w tenisie stołowym. Wśród zawodniczek z województwa lubelskiego zadebiutowały zawodniczki SMS Włodawa: Nikola Wołodko i Gabriela Torbicz. Pokazały się z bardzo dobrej strony i odniosły swoje pierwsze zwycięstwa w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Województwa!

3 miejsce Magdaleny Bytof w III WTK Kadetek

Bardzo dobrze spisała się Magdalena Bytof w rozegranym 02.02.2020 r. w Łucce Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w tenisie stołowym, będącym eliminacją do Grand Prix Polski. Zawodniczka SMS Włodawa doznała tylko jednej porażki i zajęła ostatecznie miejsce trzecie. Gorzej tym razem wypadł Szymon Grzywna startujacy w kategorii Kadetów zajmując miejsce 7. W turnieju nie startował Szymon Zguczyński, który z uwagi na wysokie miejsce w rankingu ogólnopolskim, ma zapewniony start w III Grand Prix Polski Kadetów, które zostanie rozegrane 20.02.2020 r. w Jarosławiu.Gratulujemy występu i życzymy powodzenia na zawodach ogólnopolskich!

Rozpoczynamy rundę rewanżową II ligi mężczyzn

W niedzielę 02.01.2020 r. w Lubartowie rozpoczynamy rundę rewanżową II ligi mężczyzn. Zespół nasz po bardzo dobrej pierwszej części sezonu, grał ze zmiennym szczęściem w drugij i ostatecznie w pierwszej rundzie zajął 5 miejsce. Różnice punktowe w czołówce są niewielkie i zapowiada walkę o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Niestety w rundzie rewanżowej układ gier jest taki że 4 mecze gramy na wyjeździe, dopiero w ostatnim, pożegnalnym, meczu będziemy gospodarzami i będziemy mogli zaprezentować się kibicom. Życzmym powodzenia!

Arkadiusz Żuk wystąpił w III Grand Prix Polski Seniorów w Gdańsku

W dniach 17-19.01.2020 r. w Gdańsku rozegrano III Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Wśród najlepszych graczy w Polsce wystąpił reprezentant SMS Włodawa Arkadiusz Żuk zajmując miejsce 21. Gratulujemy występu!

Drugie miejsce Arkadiusza Żuka w 3 WTK Seniorów

W dniu 05.01.2020 r. w Woli Osowińskiej rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie stołowym. Bardzo dobrze spisał się w nim zawodnk SMS Włodawa Arkadiusz Żuk, który dopiero w finale o zaciętym i emocjonującym meczu musiał uznać wyższość Jarosława Woźniaka (STS Lubartów) i zajął drugie miejsce. Miejsca pozostałych zawodników SMS Włodawa są następujące:

Gratuljemy!

3 miejsce drużyny SMS Włodawa w Drużynowym Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim

W rezegranym w dniu 21.12.2019 r. w Tomaszowie Drużynowym Pucharze Polski Seniorów w tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim wzięły udział dwie drużyny SMS Włodawa. SMS Włodawa I w składzie: Arkadiusz Żuk, Błażej Warpasi i Emil Nowak i SMS Włodawa II w składzie: Sylwester Włoszek, Jakub Zguczyński, Szymon Zguczyński. Drużyna SMS I zajęła miejsce trzecie a drużyna SMS II miejsce dziewiąte. Gratulujemy!

Bardzo dobry występ zawodników SMS Włodawa w IV Ogólnopolskim Turnieju Świątecznym w Kraśniku

W dniach 14-15.12.2019 r. w Kraśniku rozegrano IV Ogólnopolski Turniej Świąteczny w tenisie stołowym. Wśród międzynarodowej obsady turnieju, tradycyjnie perfekcyjnie zorganizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, znalazła się dwójka zawodników SMS Włodawa: Magdalena Bytof i Szymon Zguczyński. Po dwudniowej rywalizacji zajęli oni odpowiednio siódme i czwarte miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy dobrego występu!

17 miejsce Szymona Zguczyńskiego w II Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym

W dniach 29.11-01.12.2019 r. rozegrano w dalekim Sępólnie Krajeńskim II Grand Prix Kadetów w tenisie stołowym. Wśród najlepszych Kadetów w Polsce udanie zaprezetnował się zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński. W turnieju grupowym losowanie nie było łaskawe i trafił do mocnej grupy 1 z najwyżej rozstawionym zawodnikiem turnieju.  W pierwszej grze pokonał 3:0 znanego z występów w naszym województwie Piotra Goszczyńskiego (Heksa Niedzwica Duża). W drugiej grze uległ niestety 1:3 turniejowej 1 Mateuszowi Zalewskiemu (ZKS Zielona Góra). W grze decydującej o wyjściu z grupy po nerwowym meczu pokonał 3:0 Artura Gromka (Warmia Lidzbark Warmiński) awansując od najlepszej 32 zawodów. W turnieju pucharowym przegrał niestety 0/3 z rozstawionym z nr 5 Alanem Kulczyckim (UKS Dojlidy Białystok) a w ostatnim meczu pokonał 3:0 Kamila Niewiadomskiego (KS AZS AZFiS Gdańsk). Ostatecznie sklasyfikowany został na miejscu 17. Gratulujemy walki i dobrego występu, który automatycznie dał awasn do kolejnego Grand Prix Polski!