Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Kuba na podium

SMS Włodawa logo

29.09.2019r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów i młodzików. Wystąpiło w nim troje naszych zawodników, którzy walczyli o prawo startu na Grand Prix Polski. Najmniej do zrealizowania celu zabrakło Kubie Zguczyńskiemu, który po wielu emocjonujących meczach stanął na podium zajmując 3 miejsce. W tym turnieju nie odnotował porażki na swoim koncie aż do półfinału, w którym uległ zawodnikowi z Lublina. Następnie pewnie zwyciężył w meczu o 3 miejsce podkreślając tym samym swoją dobrą formę. Wspaniale również wystąpił Szymon Zguczyński, który podobnie jak Magda Bytof musiał zmierzyć się ze starszymi od siebie zawodnikami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Szymon na Grand Prix Polski

W dniach 27-29.09.2019r. w Krakowie odbyło się I Grand Prix Polski Kadetów. Wśród najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej wystąpił Szymon Zguczyński. Niestety zawody rozpoczęły się dla niego niepomyślnie od porażki 1:3 z Mateuszem Żelengowskim grającym na codzień w KU AZS UZ Zielona Góra. Następnie mimo wielkich starań i dobrej gry ponownie musiał uznać wyższość przeciwnika i tym samym niestety, zamknął sobie możliwość awansu do fazy pucharowej turnieju. W ostatnim pojedynku grupowym Szymon pokonał zawodnika Zielonej Góry 3:1, a następnie ponownie, pewnie zwyciężył w turnieju pocieszenia 3:0. Ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 33-40.
Gratulujemy wzorowej postawy przy stołach i życzymy powodzenia w następnych turniejach!

Grand Prix Polski Seniorów

20-22.09.2019r. w Wałbrzychu odbyło się I Grand Prix Polski Seniorów. Nasz klub reprezentowało troje zawodników - Arek Żuk, Sylwek Włoszek i Emil Nowak. Sylwek i Emil musieli stawić czoła przeciwnikom w eliminacjach, aby awansować do turnieju głównego. Arek natomiast dzięki rezygnacji z udziału w Grand Prix zwycięzcy I WTK-u, mógł zagrać w turnieju głównym bez eliminacji, mając tym samym jeden dodatkowy dzień odpoczynku, który przeznaczył na kibicowanie kolegom. Pierwszy mecz grupowy po ciężkiej walce zarówno Emil jak i Sylwek niestety przegrali. W następnym spotkaniu Sylwek pokonał swojego przeciwnika, lecz Emil po raz kolejny uległ zamykając sobie możliwość awansu do turnieju głównego. W ostatnim pojedynku grupowym mimo wielu starań i bardzo dobrej gry obaj musieli uznać wyższość rywali. Następnego dnia rywalizował już tylko Arek. Przy losowaniu grup los nie uśmiechnął się Arkowi i trafił na bardzo ciężkich przeciwników. Niestety nie udało mu się wygrać meczu i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach 29-32, lecz na pewno zdobyte umiejętności i doświadczenie zaprocentują w przyszłości.
Gratulujemy bardzo dobrej gry i życzymy powodzenia na następnych zawodach!

Udany występ naszych zawodników

15.09.2019r. w Biłgoraju I Wojewódzkim Turniejem Klasyfikacyjnym kadetów i seniorów rozpoczął się dla nas nowy sezon zmagań. W zawodach wzięła udział liczna reprezentacja naszego klubu. W kategorii kadetów bardzo dobrze zaprezentowali się Magda Bytof oraz Szymon Grzywna, zajmując wysokie 5 miejsca. Poziomem nie odstępowali również Otylia Chomontowska i Bartosz Zawadewicz, kończąc odpowiednio na 13 i 17 miejscu.
W kategorii seniorów wielką niespodziankę sprawił nam Arek Żuk, który był bezkonkurencyjny dla przeciwników aż do finału, w którym po zaciętej walce uległ pierwszoligowemu zawodnikowi, kończąc tym samym na 2 miejscu.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach!

Zwycięstwo Szymona Zguczyńskiego w Kids Cup 2019

Bardzo dobrze spisała się w rozegranym w dniu 25.05.2019 r. w Zamościu Turnieju Kids Cup zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński. Po bardzo dobrej i efektownej grze zwycięzył w kategorii Młodzików. Gratulujemy!

Bardzo dobry występ zawodników SMS Włodawa w Turnieju o Puchar

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy SMS Włodawa w rozegranym w dniu 19.05.2019 r. w Białej Podlaskiej Turnieju o Puchar Słowa Podlasia. W kategorii Młodzików zwycięzył Szymon Zguczyński a w kategorii Juniorów trzecie miejsce zajął Jakub Zguczyński. W kategorii OPEN trzecie miejsce zajął Arkadiusz Żuk, który od nowego sezonu będzie ponownie reprezentował nasz klub. O turnieju można przeczytać i TUTAJ. Gratulujemy!

Dwa złote medale Szymona Zguczyńskiego na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku

Bardzo dobrze spisał się zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński w rozegranych w dniu 12.05.2019 r. w Białymstoku Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Wzięło w nich udział po 10 najlepszych zawodników z województwa podlaskiego i lubelskiego. W kategorii indywidualnej złoty medal zdobył Szymon Zguczyński. Również w w grze podwójnej para Szymon Zguczyński Kamil Płachta (KS Sygnał Lublin) nie miała sobie równych. Dzięki zwycięstwom Szymona w międzywojewódzkiej klasyfikacji klubowej SMS Włodawa zajął wysokie 5 miejsce. Gratulujemy bardzo dobrego występu!

Szymon Zguczyński o włos od medalu na Mistrzostwach Polski Młodzików

W rozegranych w dniach 11-14.04.2019 r. w Brzegu Dolnym Mistrzostwach Polski w kategorii Młodzików w tenisie stołowym bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński. Podczas pierwszego dnia rywalizacji w turnieju indywidualnym pewnie pokonał Franciszka Papieża (UKS SPARTAKUS Otyń) 3:0. W drugim pojedynku wygrał 3:1 z Kacprem Szurlejem (Brzostowianka Brzostek) awansując do czołowej 16 najlepszych zawodników w Polsce. W drugim dniu rywalizacji w grze podwójnej w parze z Szymonem Brudem (PKS Kolping Jarosław) dzięki wysokiemu rozstawieniu i losowi wolnemu awansowali do kolejnej rundy. W kolejnym meczu pokonali Fabiana Sprzączaka i Krzysztofa Stąporka (Bogoria Grodziska Mazowiecki) 3:1. Niestety w meczu o medal MP ulegli po dramatycznym meczu 2:3, w piątym secie na przewagi 13:11 parze Artur Gromek, Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński). Do medalu zabrakło naprawdę niewiele. W grze pojedynczej o awans od czołowej ósemki turnieju Szymon uległ swojemu partnerowi deblowemu 1:3 i zajął ostatecznie miejsce 9. Gratulujemy dobrej postawy w turnieju!

Remis w ostatnim meczu o utrzymanie się w II lidze

Bardzo dobrze spisała się w ostatnim meczu rundy rewanżowej II ligi mężczyzn drużyna SMS Włodawa. Nasi młodzi zawodnicy zremisowali na wyjeździe z drużyna UKS Wola Osowińska 5:5. Wynik taki spowodował że drużyna SMS Włodawa pozostaje w II lidze. Jest to ogromny sukces najmłodszej wiekiem drużyny na drugoligowym froncie. Sukces tym większy że  nikt nie dawał najmniejszych szans naszej drużynie na utrzymanie się w 2 lidze. Jednak zawodnicy, szczególnie w rundzie rewanżowej, pokazali ogromną ambicję i wolę walki, walcząc o każdy ligowy punkt. Dodatkowo rywalizacja z doświadczonym zawodnikami była dla debiutujących w 2 lidze zawodników cennym doświadczeniem, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.