Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Szymon Zguczyński o włos od medalu na Mistrzostwach Polski Młodzików

W rozegranych w dniach 11-14.04.2019 r. w Brzegu Dolnym Mistrzostwach Polski w kategorii Młodzików w tenisie stołowym bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński. Podczas pierwszego dnia rywalizacji w turnieju indywidualnym pewnie pokonał Franciszka Papieża (UKS SPARTAKUS Otyń) 3:0. W drugim pojedynku wygrał 3:1 z Kacprem Szurlejem (Brzostowianka Brzostek) awansując do czołowej 16 najlepszych zawodników w Polsce. W drugim dniu rywalizacji w grze podwójnej w parze z Szymonem Brudem (PKS Kolping Jarosław) dzięki wysokiemu rozstawieniu i losowi wolnemu awansowali do kolejnej rundy. W kolejnym meczu pokonali Fabiana Sprzączaka i Krzysztofa Stąporka (Bogoria Grodziska Mazowiecki) 3:1. Niestety w meczu o medal MP ulegli po dramatycznym meczu 2:3, w piątym secie na przewagi 13:11 parze Artur Gromek, Dawid Chilicki (Warmia Lidzbark Warmiński). Do medalu zabrakło naprawdę niewiele. W grze pojedynczej o awans od czołowej ósemki turnieju Szymon uległ swojemu partnerowi deblowemu 1:3 i zajął ostatecznie miejsce 9. Gratulujemy dobrej postawy w turnieju!

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

Remis w ostatnim meczu o utrzymanie się w II lidze

Bardzo dobrze spisała się w ostatnim meczu rundy rewanżowej II ligi mężczyzn drużyna SMS Włodawa. Nasi młodzi zawodnicy zremisowali na wyjeździe z drużyna UKS Wola Osowińska 5:5. Wynik taki spowodował że drużyna SMS Włodawa pozostaje w II lidze. Jest to ogromny sukces najmłodszej wiekiem drużyny na drugoligowym froncie. Sukces tym większy że  nikt nie dawał najmniejszych szans naszej drużynie na utrzymanie się w 2 lidze. Jednak zawodnicy, szczególnie w rundzie rewanżowej, pokazali ogromną ambicję i wolę walki, walcząc o każdy ligowy punkt. Dodatkowo rywalizacja z doświadczonym zawodnikami była dla debiutujących w 2 lidze zawodników cennym doświadczeniem, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Radosław Zawadewicz

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym sezonie!

Ważna wygrana drużyny SMS Włodawa w 2 lidze tenisa stołowego

W rozegranym 02.03.2019 r. w Lublinie zaległym meczu 2 ligi mężczyzn w tenisie stołowym, bardzo ważne zwycięstwo zanotowała drużyna SMS Włodawa. W pojedynku z KS Sygnał Meblohurt I po niemal 2,5 godzinnym boju zwyciężyła 6:4. Punkty dla SMS Włodawa zdobyli:

Szymon Zguczyński - 1,5

Sylwester Włoszek - 1,5

Kamil Hamziuk - 1,5

Jakub Zguczyńśki - 1,5

Gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim spotkaniu ligowym z UKS Wola Osowińska!

3 złote medale Szymona Zguczyńskiego w Mistrzostawch Województwa Młodzików

W rozegranych w dniu 30.03.2019 r. w Niedźwiadzie Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy SMS Włodawa: Bartosz Zawadewicz, Otylia Chomontowska i Szymon Zguczyński. W tym dniu bezkonkurencyjny okazał się Szymon Zguczyński, który zdobył 3 złote medale, w całym turnieju nie tracąc nawet seta. Zwyciężył w grach indywidulanych, w grze deblowej w parze z Kamilem Płachtą (KS Sygnał Lublin) i w grze mieszanej z Zuzanną Pawelec (KS Sygnał Lublin). Pozostali nasi zawodnicy zajęli dalsze miejsca, ale również pokazali się z bardzo dobrej strony.

Gratulujemy bardzo dobrego występu i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną w dniach 11-14.04.2019 r. w Brzegu Dolnym!

Porażka z LUKS Kłos Wola Skromowska

W rozegarnym 24.03.2019 r. w Woli Skromowskiej meczu 2 ligi mężczyzn, drużyna SMS Włodawa wysoko uległa drużynie gospodarzy LUKS Kłos Wola Skromowska 9:1. Honorowy punkt dla drużyny SMS zdobył Kamil Hamziuk.

Dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach!

Zwycięstwo drużyny SMS Włodawa w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 2019

W rozegranych w Tomaszowie Mazowieckim Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w tenisie stołowym wzięły udział 2 drużyny SMS Włodawa: dziewczynek w składzie: Otylia Chomontowska, Nikola Wołodko i chłopców: Szymon Zguczyński, Bartosz Zawadewicz. Drużyna dziewczynek, które debiutowały w rozgrywkach wojewódzkich musiał uznać wyższosć, późniejszych finalistek z UKS OTPIMA Zamość I i zajęłą miejsce 5. Natomiast wśród chłopców zwyciężyła drużyna SMS Włodawa, awansując do międzywojewódzkiego turnieju o awans do Mistrzostw Polski.

Gratulujemy bardzo dobrego występu!

Zawodnicy SMS Włodawa w Mistrzostwach Województwa Juniorów w tenisie stołowym

W rozegranych 23.03.2019 r. w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostwach Województwa Juniorów w tenisie stołowym wzięło udział dwóch zawodników SMS Włodawa: Kacper Maciag i Jakub Zguczyński. Zajęli oni następujące miejsca:

Trzecie miejsce Jakuba Zguczyńskiego w turnieju o Puchar Rektora UMCS

Bardzo dobrze spisał się zawodnik SMS Włodawa Jakub Zguczyński w rozegranym 22.03.2019 r. w Lublinie Turnieju o Puchar JM Rektora UMCS. Wśród startujących zawodników z wojeództwa lubelskiego zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Gratulujemy występu!

Trzecie miejsce drużyny SMS Włodawa w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Juniorów

W rozegranych 16.03.2019 r. w Łucce Drużynowych Mistorzstwach Województwa Juniorów w tenisie stołowym drużyna SMS Włodawa w składzie: Kacper Maciąg, Marcin Skrzype i Jakub Zguczyński zajęła trzecie miejsce.