WŁODAWA

Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

3 medale i awans Szymona Zguczyńskiego do MP na Mistrzostwach Województwa Juniorów

W dnu 25.03.2023 r. rozegrano w Niedźwiadzie Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym. Wystartował w nich  zawodnika SMS Włodawa Szymon Zguczyński Pomimo kontuzji stawu skokowego z którą zmagał się od czwartku wywalczył 3 medale. W grze podwójnej w parze z Arturem Słomką (HEKSA Niedrzwica Duża) zajęli 3 miejsce. W grze mieszanej z Agatą Lipską (MKS AGS Lewart Lubartów) zdobyli medal srebrny. W grach singlowych dopiero w finale uległ swojemu partnerowi deblowemu i zdobył wicemistrzostwo województwa. Dodatkowo zostal rozegrany turniej eliminacyjny do MP Juniorów w których po ciężkich meczach wywalczył awans do Mistrzostw Polski Juniorów, które zostaną rozegrane w kwietniu w Zielonej Górze. Gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

Wygrana Szymona Zguczyńskiego w Integracyjnym Turnieju o Puchar Rektora UMCS

W dniu 21.03.2023 r. rozegrano w Lublinie Integracyjny Turniej o Puchar Rektora UMCS. Wzięła w nim udział reprezentacja I LO im. T. Kościuszki we Włodawie w składzie: Magdalena Bytof, Szymon Zguczyński, Bartosz Zawadewicz i Bartosz Kawiak. W kategorii chłopców zwyciężył Szymon Zguczyński zdobywając Puchar Rektora UMCS i statuetkę najlepszego zawodnika turnieju. W kategorii dziewcząt Magdalena Bytof zajęła trzecie miejsce. Opiekunem zawodników był Pan Jarosław Soroka - nauczyciel wychowania fizycznego w I LO im. T. Kościuszki we Włodawie. Magdalena Byfof, Bartosz Zawadewicz i Szymon Zguczyński są zawodnikami SMS Włodawa.Gratulujemy udanego występu!

Występ zawodników SMS Włodawa w Drużynowych Mistrzostwach Województwa i złoty medal Kadetek

W rozegranych w dniu 19.03.2023 r. Drużynowych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym w kategoriach Młodzików i Młodziczek, Kadetek i Juniorów wzięli udział zawodnicy SMS Włodawa. Nalepiej zaprezentowały się nasze Kadetki w składzie Nikola Wołodko i Gabriela Torbicz wygrywając w finale 3:1 i zdobywając złotym medal i awans na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Drużyna Młodziczek w składzie Maja Kuraś i Alicja Sobiecka uległy w ćwierćfinale swoim przeciwniczkom 0:3 zajęły miejsce piąte podobnie jak drużyna Młodzików w składzie Norbert Poprawski i Ksawer Baj-Horbaczewski., która również przegrałą 0:3 w ćwierćfinale. Piąte miejsce zajęła też drużyna Juniorów, w składzie Szymon Zguczyński, Bartosz Zawadewicz i Jeremi Baj-Horbaczewski przegrywając 2:3 swój mecz ćwierćfinałowy.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy rodzicom zawodników za dowiezienie na miejsce zawodów.

Bardzo dobry występ i brązowy medal Kadetek SMS Włodawa w IMW

W rozegranych w dniu 18.03.2023 r. w Niedźwiadzie Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kadetek w tenisie stołowym wzięły udział zawodniczki SMS Włodawa: Gabriela Torbicz i Nikola Wołodko. Wypadły bardzo dobrze zajmując w grach pojedynczych miejsce 5 i zdobywając brązowy medal w grze podwójnej.

Gratulujemy!

Złoty medal Sylwestra Włoszka w grze podwójnej w Mistrzostwach Województwa Seniorów

W dniu 12.03.2023 r. rozegrano w Niedźwiadzie Mistrzostwa Województwa Seniorów w tenisie stołowym. Wzięli w nich udział zawodnicy SMS Włodawa: Sylwester Włoszek, Emil Nowak, Błażej Warpas i Szymon Zguczyński. Bardzo dobrze zaprezentował się w grze podwójnej w parze z Przemysławem Walaszkiem (Akademia Zamojska) Sylwester Włoszek. Bo emocjonującej walce zdobyli złotym medal i tytuł Mistrzów Województwa w grze podwójnej. Oprócze medalu w grze podwójnej wyniki były następujące:

Sylwester Włoszek - Weronika Szewczak (ATS Akanza UMCS Lublin) - miejsce 5

Najmłodsi zawodnicy SMS Włodawa wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Skrzatów w tenisie stołowym

W dniu 11.03.2023 r. rozegrano w Niedźwiadzie Indywidulane Mistrzostwa Województwa Skrzatów w tenisie stołowym. Wśród najmłodszych zawodników w województwie byli zawodnicy SMS Włodawa: Antoni i Zofia Szmidt. Po emocjonujących pojedynkach zajęli oni następujące miejsce:

Turniej indywidualny:

Zofia Szmidt - miejsce 7

Antoni Szmidt - miejsce 9

Gra podwójna:

Zofia Szmidt / Hanna Kulczyniec (Huta Dąbrowa) - miejsce 5.

Gratulujemy odwagi i pierweszgo występu w zawodach wojewódzkich! Nasi najmłodsi zawodnicy trenują dopiero pól roku i są dopiero na początku przygody z tenisem stołowym, pomimo to zaprezentowali się bardzo dobrze a zdobyte doświadczenie zmotywuje do jeszcze lepszej pracy na treningach.

Dobry występ reprezentacji I LO im. T. Kościuszki w Licealiadzie 2023

W dniu 09.03.2023 r. rozegrano w Biłgoraju Wojewódzką Licealiadę w tenisie stołowym. Wzięły w niej udział reprezentacje dziewcząt i chłopców I LO im. T. Kościuszki we Włodawie. Reprezentacja chłopców w składzie Bartosz Zawadewicz i Szymon Zguczyński zajęła miejsce piąte, a dziewcząt w składzie Magdalena Bytof i Jagoda Baj-Horbaczewska miejsce dziewiąte. Opiekunem zawodników był Pan Jarosław Soroka, nauczyciel w-f w I LO im. T. Kościuszki. Wszyscy zawodnicy trenują w SMS Włodawa.

Bardzo dobry występ Młodzieżowców SMS Włodawa w Mistrzostwach Województwa

W dniu 05.03.2023 r. rozegrano w Niedźwiadzie Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców. Bardzo dobrze spisali się w nich zawodnicy SMS Włodawa: Emil Nowak i Błażej Warpas. Uzyskali oni następujace wyniki: