Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Drużyna SMS Włodawa była o krok od I ligi

Po dwóch bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach w barażu o I ligę z drużyną KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki II musieliśmy uznać wyższośc przeciwników. Pomimo tego sam udział w meczach barażowych jest dla naszego Klubu wielkim sukcesem. To efekt wieloletniej pracy Pani Prezes Bożeny Hamziuk, trenerów i zawodników. Punkty w meczach barażowych zdobywali.

Arkadiusz Żuk - 2

Gratulujemy bardzo dobrej postawy i życzymy powodzenia w przyszłym sezonie 2021/2022!

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

Drużyna SMS Włodawa I wygrała 2 ligę

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy drużyny SMS Włodawa I w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn w tenisie stołowym. W całym sezonie drużyna nie zaznała porażki, notując tylko jeden remis z wiceliderem. Efektem było zwycięstwo w rozgrywkach 2 ligi. Na podkreślnie zasługuje fakt że jest to pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn w historii naszego Klubu. Sukces ten daje prawo gry w meczach barażowych o awans do 1 ligi. Gratulujemy i życzymy powodzenia w barażach!

Drużyna SMS Włodawa I występowała w składzie:

1. Arkadiusz Żuk

2. Łukasz Jarocki

3. Sylwester Włoszek

4. Błażej Warpas

5. Emil Nowak

SMS Włodawa na trzecim miejscu klasyfikacji klubowej w województwie lubelskim po sezonie 2020/2021

Z przyjemnością informujemy, że nasz Klub SMS Włodawa zajął w rywalizacji sportowej w tenisie stołowym bardzo wysokie trzecie miejsce. Bardzo gratulujemy zawodnikom, trenerom, jak również Pani Prezes Bożena Hamziuk za osiągniete wyniki. Życzymy powodzenia w kolejnych sezonach.

Dobry występ Szymona Zguczyńskiego na Mistrzostwach Polski Kadetów

W rozegranych w dniach 17-20.06.2021 r. w Rawie Mazowieckiej Mistrzostwach Polski Kadetów w tenisie stołowym z dobrej strony pokazał się zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński. Podczas trzech dni zmagań wystąpił on w grach pojedynczych, mieszanych i podwójnych. Najlepszy wynik uzyskał w grze podwójnej, gdzie w parze z Pawłem Polokiem (MKS Czechowice-Dziedzice) ulegli w walce o medal późniejszym zwycięzcom turnieju. Ostatecznie zajęli miejsce piąte. W grze indywidualnej Szymon sklasyfikowany został na miejscu 17, a w grze mieszanej na 33. Gratulujemy dobrego występu!

Zawodnicy SMS Włodawa wzięli udział w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Ustrzykach Dolnych

W dniach 27-30.05.2021 r. w Gliwicach rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w tenisie stołowym. Wśród najlepszych zawodników w kraju w tej kategorii wiekowej nie zabrakło zawodników SMS Włodawa. Zajęli oni następujące miejsca:

Medal Szymona Grzywny w Mistrzostwach Województwa Juniorów

W rozegranych w Lubartowie Mistrzostwach Województwa Juniorów w tenisie stołowym wzięli udział zawodnicy SMS Włodawa: Szymon Grzywna i Magdalena Bytof. W grach pojedynczych Szymon i Magda zajęli miejsce piąte. W grach podwójnych Szymon Grzywna w parze z Danielem Mroczkiem zdobyli medal brązowy, a Magdalena Bytof z Magdaleną Trąbką zajęli miejsce piąte. W grach mieszanych Szymon Grzywna w parze z Magdaleną Bytof zajęli miejsce piąte. Gratuljemy!

Medale zawodników SMS Włodawa w Mistrzostwach Województwa Seniorów

W dniu 14.03.2021 r. w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Seniorów w tenisie stołowym. Startujący w nich zawodnicy SMS Włodawa zajęli następujące miejsca: