Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Dobry występ zawodników SMS Włodawa w II WTK Kadetów i Seniorów

W rozegranym 10.11.2019 r. w Tomaszowie Lubelskim II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie stołowym w kategoriach Kadetów i Seniorów wzięło udział 8 zawodników SMS Włodawa. W kategorii Kadetek 9 miejsce zajęła Magdalena Bytof, a w kategorii Kadetów 8 był Szymon Grzywna. W turnieju nie startował Szymon Zguczyński, który z rankingu ma zapewniony awans do II Grand Prix Kadetów, które zostanie rozegrane 29.11-01.12.2019 r. w Sępólnie Krajeńskim. W kategorii Seniorów bardzo dobrze zaprezentował się Błażej Warpas zdobywając 3 miejsce. Wyniki pozostałych zawodników to:

Aktualności

Bardzo dobry występ zawodników SMS Włodawa w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego

W dniu 09.11.2019 r. w Liśniku Dużym rozegrano Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego. Wśród reprezentantów województw: Podkarpackieog, Świętokrzyskiego i Lubelskiego znaleźli się również zawodnicy SMS Włodawa: Magdalena Bytof, Szymon Zguczyński i Jakub Zguczyński. Uzyskali oni bardzo dobre wyniki stając na podium w swoich kategoriach wiekowych. W kategorii Kadetek 3 miejsce zająła Magdalena Bytof. W kategorii Kadetów również 3 miejsce zajął Szymon Zguczyński. Natomaist w kategorii Juniorów Jakub Zguczyński był 2. Gratulujemy bardzo dobrego występu!

Drugie miejsce Sylwestra Włoszka w Akademickich Mistrzostwach Województwa

Bardzo dobrze spisał się w rozegranych w Lublinie 09.11.2019 r. Akademickich Mistrzostwach Województwa zawodnik SMS Włodawa Sylwester Włoszek. Wśród najlepszych zawodników z pierwszych roczników uczelni lubelskich zajął wysokie drugie miejsce, uzyskując awans na zawody ogólnopolskie. Gratulujemy bardzo dobrego występu!

Bardzo blisko remisu :/

Wczoraj we własnej hali rozegraliśmy 4 już mecz II ligi mężczyzn. Niestety zabrakło trochę szczęścia i lepsza, choć minimalnie, okazała się drużyna przyjezdnych, lider ligi - MKS Lewart I Lubartów. Mecz zakończył się wynikiem 6:4.

Punkty zdobyli:
Arkadiusz Żuk 1,5
Sylwester Włoszek 1
Błażej Warpas 1,5

Gratulujemy fantastycznej gry naszym zawodnikom i mamy nadzieję, że w meczu rewanżowym to my wyjedziemy z punktami.
Wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie i zapraszamy już w niedzielę.
Więcej informacji podamy w oddzielnym poście. Zapewniamy, że podobnie jak wczoraj, emocji nie zabraknie aż do samego końca. Mamy nadzieję, że tym razem zwyciężymy!

Passa zwycięstw nadal nieprzerwana

Dotychczas każdy mecz kończył się zwycięstwem. Tak też było wczoraj (27.11.2019r.) w pojedynku z UKS Żaczek I Fajsławice. Zwyciężyliśmy pewnie wynikiem 8:2.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli
Arek Żuk 2,5
Błażej Warpas 2,5
Sylwek Włoszek 1,5
Kuba Zguczyński 1
Szymon Zguczyński 0,5

Po trzech kolejkach zajmujemy 2. pozycję, mając tyle samo punktów, co lider tabeli (MKS Lewart I Lubartów), z którym zmierzymy się już w środę (30.11.2019r.) o godz. 19 na swojej hali. Serdecznie zapraszamy!

Kolejne zwycięstwo naszych drugoligowców

Następne zwycięstwo (tym razem 6:4) zanotowała na swoim koncie nasza drużyna w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Dnia 20.10.201r. pokonali oni na własnej hali drużynę KS Sygnał Meblohurt I Lublin. Szczególne gratulacje należą się Arkowi, który zwyciężył każdy swój pojedynek.
Dziękujemy wszystkim kibicom za wierny doping oraz zapraszamy na kolejne mecze, o których będziemy informować na bieżąco!

Arkadiusz Żuk 2,5
Emil Nowak 1

Na ten moment, po dwóch pierwszych kolejkach zajmujemy 3. miejsce i mamy na swoim koncie taką samą ilość punktów, co liderzy tabeli.

II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego!!!

Dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w turnieju, który rozegrany został w dniu 19.10.2019r. w Kraśniku. W kategorii skrzatów naszą drużynę reprezentowało troje pingpongistów - Ignacy Popławski, Jakub Parczewski i Norbert Poprawski. Niestety żadnemu z chłopców nie udało się zwyciężyć pojedynku, lecz warto nadmienić, że były to ich pierwsze zawody. W kategorii kadetów wystąpiło natomiast dwóch naszych zawodników. Na miejscach 7-8 sklasyfikowana została Magda Bytof, a tuż poza podium uplasował się Szymon Zguczyński, zajmując IV miejsce.

Zwycięstwo na inaugurację ligi męskiej

Fantastycznie rozpoczęli sezon nasi zawodnicy w rozgrywkach II ligi męskiej.
13.10.2019r. odbył się mecz pomiędzy drużynami SMS Włodawa i UKS Grot-Michał I Werbkowice. Po emocjonującym spotkaniu zwyciężyliśmy 7:3!

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Emil Nowak 2,5
Błażej Warpas 2

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym spotkaniu z drużyną z Lublina!

Grand Prix Polski Juniorów

W dniach 11-13.10.2019 r. dwoje naszych zawodników - Szymon i Kuba Zguczyńscy, uczestniczyło w I Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Niestety nie udało im się zwyciężyć w WTK-u, dlatego musieli rywalizować w eliminacjach. Szymon walczył ze znacznie starszymi od siebie zawodnikami i niestety mimo dobrej gry, nie udało mu się wygrać meczu. Kuba natomiast pomimo zaciętej walki i wielkich starań zarówno w pierwszym jak i drugim pojedynku uległ przeciwnikom 3:2. W ostatnim spotkaniu grupowym Kuba pewnie zwyciężył, lecz to niestety, nie wystarczyło, aby awansować do turnieju głównego.
Gratulujemy wzorowej postawy przy stołach oraz bardzo dobrej gry!