Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Złote medale Młodzieżowców SMS Włodawa w Mistrzostwach Województwa

W rozegranych 07.03.2020 r. w Woli Osowińskiej Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym bardzo dobrze spisali się zawodnicy SMS Włodawa. Drużyna SMS w składzie: Arkadiusz Żuk, Sylwester Włoszek, Błażej Warpas zdobyła złoty medal i awans na Mistrzostwa Polski. W turnieju indywidualnym zwyciężył Błażej Warpas (SMS Włodawa), pokonując w finale Arkadiusza Żuka (SMS Włodawa). Trzecie miejsce zajął Emil Nowak (SMS Włodawa) a Sylwester Włoszek (SMS Włodawa) był piąty. W grze podwójnej zwycięzył deble Arkadiusz Żuk, Sylwester Włoszek a para Błażej Warpas, Emil Nowak zajęła miejsce trzecie. W grze mieszanej drugie miejsce zajął Sylwester Włoszek w parze z Anną Krzak (Fala Piotrawin).

Jednocześnie w eliminacjach do Mistrzostw Polski, kóre zostaną rozegrane na początku września, awans uzyskali Arkadiusz Żuk i Błazej Warpas.

Gratulujemy!

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

Minimalna porażka z liderem rozgrywek II ligi

W rozegranym 23,02,2020 r. w Leopoldowie, kolejnym meczu rundy rewanżowej II ligi mężczyzn zespół SMS Włodawa uległ po zacietym spotkaniu, 4:6 drużyninewym UPKS Błękitni Leopoldów. Punkty dla SMS Włodawa zdobyli:

Arkadiusz Żuk -2

Sylwester Włoszek - 2

Dziąkujemy za podjętą walkę i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach.

Szymon Zguczyński wystąpił w 3 Grand Prix Polski Kadetów

W rozegranym w dniach 19-21.02.2020 r. w Jarosławiu 3 Grand Prix Polski Kadetów wystąpił reprezentant SMS Włodawa Szymon Zguczyński. Wśród najlepszych 64 Kadetów w Polsce zajął tym razem miejsce 33-40. Pomimo problemów zdrowotnych walczył dzielnie do końca zawodów i uzyskany wynik pozwolił na bezpośredni awans do Mistrzostw Polski Kadetów, które zostaną rozegrane we wrześniu w Kraśniku.

Gratulujemy postawy i walki do końca!

Drugie miejsce zawodników SMS Włodawa w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży

W dniu 18.02.2020 r. rozegrano w Szczebrzeszynie finał Wojewódzkich Igrzyszk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym Wśród najlepszych drużyn w wowjewództwie drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie w składzie: Szymon Zguczyński i Bartosz Zawadewicz pod opiektą Pana Romana Stanilewicza. Zawodnicy od wielu lat trenują w klubie SMS Włodawa. Gratulujemy bardzo dobrego występu!

Medale zawodników SMS Włodawa w Licealiadzie 2020

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy SMS Włodawa w finałach Wojewódzkiej Drużynowej Licealiady 2020 rozegranych 12.02.2020 r. w Hrubieszowie. Błażej Warpas reprezentujący XXX LO w Lublinie zajął miejsce miejsce drugie, a Jakub Zguczyński i Radosław Zawadewicz reprezentujący I LO im. T. Kościuszki we Włodawie zajęli miejsce trzecie. Gratulujemy!

3 medale Arkadiusza Żuka w Mistrzostwach Województwa Seniorów

W dniu 16.02.2020 r. w Tomaszowie Mazowieckim rozegrano Mistrzostwa Województwa Seniorów w tenisie stołowym. Tradycyjnie wystartowała w nim reprezentacja SMS Włodawa w składzie: Arkadiusz Żuk, Sylwester Włoszek, Emil Nowak, Błażej Warpas, Szymon Zguczyński i Jakub Zguczyński. Najlepiej z nich zapresentował się Arkadiusz Żuk zdobywając 3 brązowe medale, w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. Gratulujemy!. Szczegółowe wyniki naszych zawodników były następujące:

Gry mieszane:

3-4 Arkadiusz Żuk - Wiktoria Puzio (AUKS PWSZ TREFL Zamość)

Szymon Zguczyński w turnieju głównym III Grand Prix Juniorów

W dniach 06-09.02.2020 r. rozegrano w Luboniu koło Poznania III Grand Prix Juniorów w tenisie stołowym. W turnieju eliminacyjnym wśród 139 zawodników z całej Polski wziąło udział dwóch reprezentantów SMS Włodawa: Jakub Zguczyński i Szymon Zguczyński. Podczas ponad 9 godzinnej rywalizacji  w turnieju grupowym, niesteto nie powiodło Jakubowi Zguczyńskiemu, który w pojedynkach z defensorami, poniósł minimalne porażki 2:3 i nie udało mu się awansować do fazy pucharowej.  Natomiast bardzo dobrze zaprezentował się Szymon Zguczyński, który wygrywając wszystkie mecze w grupie uzyskał awans do turnieju pucharowego. Następnie dwa mecze wygrane w stosunku 3:0 dały awans do sobotniego turnieju głownego. W sobotę Szymon, pomimo zmęczenia rywalizacją w dniu poprzednim, kontynuował dobrą passę i udało mu się wyjść z grupy i awansować do najlepszej 32 Juniorów w Polsce. Należy nadmienić że rywalizował z niektórymi zawodnikami o 4 lata starszymy. Gratulejemy bardzo dobrego występu!

Zawodnicy SMS w finałach wojewódzkich SZS

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy SMS Włodwawa w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Licealiadzie. Reprezentujący Szkołę Podstawową nr 2 we Włodawie: Szymon Zguczyński i Bartosz Zawadewicz pewnie zwyciężyli w swojej kategorii i uzyskali awans do finałów wojewódzkich. W rejonowej Licealiadzie reprezentujący Liceum im. T. Kościuszki we Włodawie: Jakub Zguczyński, Radosław Zawadewicz również wygrali zawody rejonowe, a Magdalena Bytof zajęła miejsce drugie. Gratulujemy!

Zwycięstwo Arkadiusza Żuka w I Grand Prix LZS w Niedźwiadzie

W dniu 08.02.2020 r. w Niedźwiadzie rozegrano I Grand Prix LZS w tenisie stołowym. Wzięło w nich udział 4 zawodników SMS Włodawa: Arkadiusz Żuk, Sylwester Włoszek, Emil Nowak i Błażej Warpas. Bardzo dobrze spisał się Arkadiuisz Żuk zwyciężając w kategorii Seniorów, pokonując w finale Jarosława Woźniaka (STS Lubartów). Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca:

Sylwester Włoszek - 9-12

Błażej Warpas - 9-12

Emil Nowak - 13-16