Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

II MIEJSCE W ELIMINACJACH DO PUCHARU POLSKI:

W turnieju brało udział 3 drużyny z naszego klubu, dwie męskie i jedna żeńska. I to właśnie naszym dziewczynom udało się awansować do finału, w którym uległy drużynie Optimy Lublin. Drugie miejsce udało się wywalczyć: Kamili Głodek, Patrycij Waszczuk i Weronice Litkowiec. Troszkę gorzej poszło naszym Panom, którzy w składzie Sylwek Włoszek, Arek Żuk i Kamil Hamziuk uplasowali się na miejscu 3, w walce o finał ulegli również Optimie Lublin. Druga drużyna męska wywalczyła miejsce 5-8, występując w składzie Marek Wierzbicki, Bartosz Przybyslawski i Kacper Bieliński.

Gratulujemy!!!

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

Natalia Danaj i Arek Żuk bliscy awansu na III Grand Prix Polski Seniorów!

W dniu 15.01.17r został rozegrany III wojewódzki turniej klasyfikacyjny Seniorów w Biłgoraju. Najlepiej z naszych zawodników zareprezentowali sie Natalia Danaj, która zajęła miejsce 3 tuż za Sylwią Pawlak i Aleksandrą Jezewską (AZS UMCS Lublin) oraz Arek Żuk, ktory rownież zajął miejsce 3 tuż za Marcinem Litwiniukiem (Trefl Zamość) i Mateuszem Jurewiczem (Piaskovia Piaski). Niestety nie udało sie awansować na Grand Prix Polski w Łomży, ktory odbędzie sie juz 28.01.17r. Reszta naszych zawodników uplasowała sie na nastepujących miejscach:

DWIE PORAŻKI I ZWYCIĘSTWO W WEEKEND:

Na pewno nasi 2-ligowcy nie zaliczą tego weekendu do udanych, nasza drużyna przegrała dwa pojedynki z niżej notowanymi drużynami w tabeli. W sobotę rozegrany został awasnem wyjazdowy pojedynek z drużyną TUKS Sok-Mech. Tomaszów Lubelski. Spotkanie zakończyło sie porażką naszych zawodników 3-7, po jednym pkt zdobyli Arek Żuk, Sylwek Włoszek, Kamil Hamziuk. Napewno pozytywnym aspektem meczu był debiut Marka Wierzbickiego  w drugoligowej drużynie.

W niedziele we własnej hali 2-ligowcy mierzyli się z drużyną UPKS Błękitni ARGA Leopoldów, mecz zakończył sie wygrana gości 10-0. Nasi chłopcy muszą jak najszybciej zapomnieć o bardzo slabym weekendzie, gdyż liga trwa dalej i wszystko może się jeszcze wydarzyć.
Znacznie lepiej poszło naszym zawodnikom w 4-lidze, chłopakom udało się pokonać bardziej doswiadczony zespol MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 10-5. Zwycięstwo wywalczyli Marcin Skrzypek, Jakub Zguczyński, Szymon Zguczyński, Kacper Maciąg.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach ligowych.

Życzenia na święta Bożego Narodzenia

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości - wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzymy Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzą

Prezes i Zarząd

ZWYCIĘSTWO I PORAŻKA NA ZAKOŃCZENIE ROKU:

W niedzielę grały nasze dwie męskie drużyny, II i IV liga. Drugoligowcy udali się na mecz wyjazdowy do Woli Skromowskiej, IV liga zaś udała się do Zwierzyńca. W Woli Skromowskiej odnieśliśmy pewne zwycięstwo 8:2, kontrolując mecz od samego początku, aż do końca spotkania. Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

• Arek Żuk- 2
  • Sylwester Włoszek-2
  • Kamil Staniszewski- 2,5
  • Kamil Hamziuk- 1,5

Spotkanie w Zwierzyńcu zakończyło się porażką naszych chłopaków 1:10. Honorowy punkt zdobył nasz najmłodszy zawodnik Szymon Zguczyński, w skladzie wystapili wspomniany wcześniej Szymon Zguczyński, Jakub Zguczyński, Marek Wierzbicki, Kacper Bieliński.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w spotkaniach ligowych już w roku 2017!!!

2 Grand Prix Polski Zawiercie:

W Zawierciu reprezentowała nas jedna zawodniczka Dagmara Baranowska, która swój turniej zaczęła od piątkowych eliminacji.Dagmara zajęła 2 miejsce w grupie co zapewniało jej awans do turnieju głównego rozgrywanego w sobotę. W turnieju głównym naszej zawodniczce nie udało się awansować do kolejnego etapu, w ostatniej grze o miejsca 49-56 pokonała swoją rywalke 3:0 i zakończyła swój występ właśnie w tym przedziale. Warto wspomnieć iż Dagmara tydzień wcześniej wygrała Akademickie Mistrzostwa Województwa rozgrywane w Zamościu.
Gratulujemy !!!

PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO KLUBU

W naszym klubie powstała grupa naborowa małych dzieci. Dzieci mają możliwość aktywnego spędzenia czasu i świetnej zabawy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 17:00 na dużej hali przy ulicy Modrzewskiego. Serdecznie Zapraszamy!

19 MIEJSCE ARKADIUSZA ŻUKA NA II GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW:

W ubiegły weekend w Piątnicy odbył się 2 Grand Prix Polski juniorów. Nasz klub miał 5 reprezentantów, 2 zawodników w turnieju eliminacyjnym i 3 osoby w turnieju głównym. W turnieju eliminacyjnym wystąpili Kamil Staniszewski i Sylwester Włoszek, którzy mimo wygrania swoich grup eliminacyjnych odpadli w dalszym etapie zmagań. W sobotę rozpoczął się turniej główny, naszej zawodniczce Natali Danaj nie udało się wyjść z grupy i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach 56-64. W kategorii juniorów wystąpili Kamil Hamziuk i Arek Żuk, Kamil zajął 4 miejsce w grupie i zakończył turniej w przedziale 56-64. Najlepiej zaprezentował się Arek, który wygrał swoją grupę i awansował do dalszego etapu w którym trafił na Przemysława Walaszka z Dojlid Białystok ulegając w stosunku 2:4. Arek w ostatecznym rozrachunku uplasował się na 19 miejscu.