Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Szymon Zguczyński na I Grand Prix Polski Młodzików w Jarosławiu

W dniach 23-25.09.2016r. odbywał się pierwszy Grand Prix Polski w Jarosławiu, w którym jeden zawodnik naszego klubu reprezentował nasze barwy. Szymon Zguczyński pierwszego dnia w piątek zagrał na eliminacjach do turnieju głównego. Udało mu się wyjść z pierwszego miejsca w grupie wygrywając dwa mecze 3:1 i 3:0 i awansować do turnieju głównego, który odbył się już w sobotę. W tym dniu Szymek pokazał się z dobrej strony wygrywając w grupie z wyżej rozstawionym zawodnikiem, później przegrał dwa mecze i nie udało mu się wyjść z grupy. W turnieju pocieszenia po ciężkim pojedynku wygrał 3:2 i zakończył na miejscu 33-44.

Gratulujemy!

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

NATALIA DANAJ I SYLWEK WŁOSZEK WYWALCZYLI AWANS NA PIERWSZY GRAND PRIX JUNIORÓW.

Dobry występ zanotowali nasi juniorzy na inauguracyjnym turnieju w Tomaszowie Lubelskim dnia 11.09.2016. Bezkonkurencyjna okazała się nasza nowa zawodniczka Natalia Danaj w kategorii Juniorek. Wygrywając cały turniej bardzo pewnie, w finale pokonała Aleksandre Osuch 3-1. W konkurencji juniorów Sylwek Włoszek uplasował się na drugim miejscu ulegając w finale Mateuszowi Baranowskiemu (Lewart) 3-1 Na najniższym stopniu podium uplasował się Kamil Staniszewski, który w pojedynku o 3-miejscu pokonal Łukasza Drzewieckiego (Lewart) 3-2. Reszta naszych zawodników uplasowala się na miejscach:

Kamil Hamziuk 9-12
Kamil Bajko 13-16
Kacper Bieliński 17-24
Szymon Zguczynski 17 -24
Rafal Blaszczyk 25-32
Jakub Zguczynski 25-32.

W dniach 14 -16 października w Jarosławiu odbędzie się 1 GP Juniorów w Jarosławiu na, których reprezentować nas będa Sylwek i Natalia, dołączy do nich Arek Żuk, który ma zapewnimy start z listy ogólnopolskiej. Gratulujemy naszym zawodnikom udanego występu i życzymy kolejnych sukcesów, a kolejny turniej już za dwa tygodnie we Włodawie na, który zapraszamy juz dziś!

Transfery SMS na rok 2016/2017:

- Natalia Danaj (Rokicie Szczytniki)
- Dagmara Baranowska (UKS Dystans Niedźwiada)
- Natalia Cięszczyk (SET TRIO PGKiM BANK SPÓŁDZIELCZY ARKA Ryki)
- Kamila Głodek (SET TRIO PGKiM BANK SPÓŁDZIELCZY ARKA Ryki)

Mistrzostwa Województwa Kadetów we Włodawie

W dniu 07.05.2016 r. rozegrano we Włodawie Mistrzostwa Województwa Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym. Wystąpili w nich trzej reprezentanci SMS Włodawa: Radosław Zawadewicz, Marcin Skrzypek i Jakub Zguczyński.

2 medale w Drużynowych Mistrzostwach Województwa

Bardzo dobrze zaprezentowali się w rozegranych 23.04.2016 r. w Kocudzy Drużynowych Mistrzostwach Wojwództwa w tenisie stołowym młodzi zawodnicy SMS Włodawa. W kategorii Kadetów drużyna  w  składzie: Jakub Zguczyński, Marcin Skrzypek i Radosław Zawadewicz zajęła  3 miejsce.

12 miejsce Szymona Zguczyńskiego w III Grand Prix Polski

W dalekich Łaziskach Górnych na Śląsku rozegrano w dniach 16-17.04.2016 r. III Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym. Wśród ponad 100 uczestników z całej Polski bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik SMS Włodawa Szymon Zguczyński zajmując wysokie 12 miejsce.

Dwa medale w Mistrzostwach Województwa LZS

W rozegranych 16.04.2016 r. w Kocudzy Mistrzostwach Województwa LZS w tenisie stołowym dwa medale zdobyli zawodnicy SMS Włodawa.

Remis na zakończenie rozgrywek III ligi

W ostatnim meczu rozgrywek III ligi tenisa stołowego drużyna SMS Włodawa zremisowała wyjazdowe spotkanie z wiceliderem rozgrywek LUKS Kłos Wola Skromowska 5;5.