Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

Natalia Danaj i Kamil Hamziuk wywalczyli awans na II Grand Prix Polski Juniorów w Łomży

W dniu 20.11.2016r. w Kraśniku odbył się II wojewódzki turniej klasyfikacyjny Juniorów. W turnieju wystąpiło 9 zawodników naszego klubu. W tym jedna dziewczyna Natalia Danaj, która najlepiej się zaprezentowała zdobywając 1 miejsce oraz Kamil Hamziuk zajmując 2 miejsce. Reszta zawodników uplasowała się następująco:

II WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KADETÓW

W dniu 19.11.2016r. odbył się II turniej klasyfikacyjny kadetów w Kraśniku. W turnieju wystąpiło siedmioro zawodników naszego klubu. Najwyżej uplasował się Szymon Zguczyński, który zajął 5 miejsce.Reszta zawodników również bardzo dobrze się zareprezentowała:

• Maciąg Kacper - 7-8
  • Zguczyński Jakub - 9-12
  • Boczuliński Mateusz - 9-12
  • Skrzypek Marcin - 17-24
  • Zawadewicz Bartosz - 25-32
  • Zawadewicz Radosław - 25-32

Wszystim składamy serdeczne gratulacje, oraz trzymamy kciuki za naszych zawodników na jutrzejszym turnieju klasyfikacyjnym juniorów.

REMIS NA ZAKOŃCZENIE CIĘŻKIEGO WEEKENDU:

SMS WŁODAWA 5-5 MKS LEWART LUBARTÓW:

Po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu wywozimy z Lubartowa jeden cenny punkt. Wyniki:

• Włoszek - Drzewiecki 3:2

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach ligowych!!!

KAMILA GŁODEK Z AWANSEM NA II GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW:

Dnia 11 listopada rozegrany został 2 WTK Seniorów w Nałęczowie. Najlepiej zaprezentowała się Kamila Głodek zajmując 2 miejsce premiowane awansem na 2 Grand Prix Polski Seniorów. W kategorii mężczyzn najwyższe miejsce zajął Arkadiusz Żuk zajmując 4 miejsce. Nasz klub reprezentowało 13 zawodników, którzy zostali sklasyfikowani na dalszych miejscach. Gratulujemy!!!

WYJAZDOWA PORAŻKA NASZEJ 2-LIGOWEJ DRUŻYNY:

Nasza drużyna zanotowała pierwszą porażkę w sezonie po bardzo zaciętym meczu. Decydującym aspektem meczu było przegranie dwóch gier deblowych w stosunku 2:3. Wyniki:

• Staniszewski - Litwin 3:0.

Już jutro (niedziela) nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie wyjazdowe z jak dotąd liderem rozgrywek MKS Lewart Lubartów. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11. Serdecznie zapraszamy!!!

SZYMON ZGUCZYŃSKI II NA 2 GRAND PRIX POLSKI ŻAKÓW:

Minionego weekendu odbył się 2 Grand Prix Polski Żaków w Lidzbarku Warmińskim. Nasz klub reprezentował jeden zawodnik, który rozpoczynał turniej z 6 numerem startowym Szymon Zguczyński. Szymek dotarł do finału, w którym uległ Alanowi Kulczyckiemu z Gorzowa Wielkopolskiego 3:0. W drodze do finału Szymon wygrał 6 pojedynków w ,których stracił tylko jednego seta.Gratulujemy!

PIERWSZA KOLEJKA II LIGI KOBIET

W dniu 06.11.2016r. nasza II ligowa drużyna kobiet zainaugurowała rozgrywki ligowe. Ligę rozegraliśmy w dość nietypowy sposób. Wszystkie drużyny przyjechały do Włodawa w celu rozegrania ligi w jednym dniu. Nasza drużyna znakomicie się zareprezentowała i wygrała pierwszą kolejkę drugiej ligi.SMS Wlodawa : UKS Żaczek Fajsławice 9:1 ,SMS Wlodawa : LKS Fala Piotrowi 10:0, SMS Wlodawa : KS Amator Leopoldów Rossosz 10:0 ,LUKS Fala Piotrowi : KS Amator Leopoldów Rossosz 4:6 KS Amator Leopoldów Rodos : UKS Żaczek Fajsławice 2:8 ,LKS Fala Piotrowi : UKS Żaczek Fajsławice 4:W tym dniu również odbył się mecz IV ligi mężczyzn z drużyną Optima Zamość, który skończył się porażką naszych zawodników 2:10.

Inauguracja II ligi żeńskiej już w najbliższą niedzielę!!!

Już w najbliższą niedzielę nasza żeńska drużyna zainauguruje zmagania II kobiet. Zawitają do Wlodawy wszystkie drużyny ligowe, szykuje się dużo grania. Początek gier o godz. 10 00.

Zapraszamy!!!

SMS Włodawa 7-3 KS Perła Rokitno:

Nasza drugoligowa drużyna pewnie pokonała doświadczoną drużynę z Rokitna. Po raz pierwszy w naszej ligowej drużynie wystąpił nasz lider drużyny Łukasz Jarocki. Wyniki:

• Hamziuk - Widyński 3-2

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w następnym wyjazdowym spotkaniem z drużyną z Werbkowic.