Działalność SMS dofinansowana jest z Gminy Miejskiej Włodawa, Powiatu Włodawskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawa.
Przekaż nam 1 % podatku
KRS 0000240594

I Grand Prix Polski Seniorów:

W miniony weekend rozgrywany był I Grand Prix Polski. Najlepiej wypadła Natalia Cięszczyk, która uplasowała się na miejscach 25-32.W kategorii mężczyzn najwyższe miejsce zajął Łukasz Jarocki,który minimalnie uległ w meczu o wejście do najlepszej 32 turnieju, zajmując ostatecznie 41-48. Turnieju eliminacjego nie udało się przebrnąć Natali Danaj, Kamilowi Hamziukowi, Arkowi Żukowi i Sylwetrowi Wloszkowi. Gratulujemy!!!

Ostatnie zdjęcia

Aktualności

Szymon Zguczyński z awansem na drugi Prand Prix Polski Młodzików:

Bardzo dobrze zaprezentował się nasz młody zawodnik Szymon Zguczyński na II WTK Młodzików, zajmując 2 miejsce. Szymek uległ w finale Rafałowi Pawłowskiemu ( Lewart Lubartów). W turnieju reprezentował nas również Szymon Grzywna zajmując 11 miejsce i Filip Smoliński 17 miejsce. Gratulujemy!!!

ZWYCIĘSTWO NA INAUGURACJĘ 4 LIGI

W dniu wczorajszym nasza druga drużyna SMS II Włodawa zainaugurowała rozgrywki 4 ligi mężczyzn. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny nad zespołem Trefla II Zamość w stosunku 10-6.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Bartosz Przybysławski 3

Rafał Błaszczyk 2.5

Jakub Zguczyński 3.5

Marek Wierzbicki 2.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy kolejnych zwycięstw ligowych.

Awans na finały Drużynowych Mistrzostw UKS

Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy SMS Włodawa w rozegranym 22.10.2016 r. Łucce Drużynowym Turnieju Uczniowskim. W kategorii chłopców starszych (klasy 5-6) drużyna w składzie Szymon Grzywna i Filip Smoliński zajęła miejsce piąte. W kategorii chłopców młodszych (klasy 1-4) dużyna w składzie Szymon Zguczyński i Bartosz Zawadewicz zajeli miejsce pierwsze. Nasi chłopcy dzięki zwycięstwu w turnieju uzyskali awans na Mistrzostwa Polski UKS. Gratulujemy chłopakom i życzymy powodzenia w dalszym etapie turnieju!!!

I GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW W JAROSŁAWIU

W dniach 14-16.10.2016r. zawodnicy naszego klubu w licznym składzie pojechali na I Grand Prix Polski Juniorów, który odbył się w Jarosławiu. Na turnieju wystartowało siedem osób w tym cztery osoby grające w turnieju głównym. Pierwszego dnia Kamil Hamziuk, Szymon Zguczyński oraz Jakub Zguczyński walczyli o udział w turnieju głównym, niestety zabrakło szczęścia i nie udało się awansować żadnemu z nich. W dniu drugim w turnieju zagrali: Natalia Danaj, Arkadiusz Żuk, Sylwester Włoszek, Kamil Staniszewski. Natalia i Sylwester po ciężkich zmaganiach w grupie polegli, ostatecznie kończąc na czwartym miejscu w grupie, natomiast w turnieju pocieszenia oboje wygrali mecz i zakończyli w przedziale 49-56. Kamil zakończył grupę na trzecim miejscu i w turnieju pocieszenia niestety nie udało mu się wygrać i zakończył turniej w przedziale 41-48.

Wszyscy walczyli o limit, ale tylko jednemu się udało. Najwyżej sklasyfikowany z naszych zawodników, Arek Żuk z numerem 16 bez żadnych problemów wygrał grupę i awansował do głównego turnieju gdzie w pierwszej rundzie trafił na Kamila Urbanowicza rozstawionego z numerem 4. Po porażce 3:4, Arek zagrał bardzo dobre mecze a w decydującym pojedynku pokonał Adriana Majchrzaka co dało mu kwalifikacje na następne Grand Prix w Białymstoku bez eliminacji wojewódzkich.

Serdecznie gratulujemy!

UDANY DEBIUT SMS W II LIDZE

SMS Włodawa 7-3 KS Ogniwo Chełm

Nasza drużyna zagrała dzisiaj bardzo dobry i równy mecz. Mimo nieobecności naszego lidera Łukasza Jarockiego sprostaliśmy zadaniu. Panowała świetna atmosfera w zespole co znacznie wpłynęło na wynik. Wyniki:

BARTOSZ ZAWADEWICZ IV NA I WTK ŻAKÓW W STRÓŻY :

Dnia 1.10.2016 (sobota) odbył się 1 WTK żaków. Nasz klub repreprezentował Bartosz Zawadewicz, który uplasował się tuż za podium. Bartek uległ dopiero w półfinale  z Aleksandrem Solisem ( Fala Piotrawin ) w stosunku 1-3. W pojedynku o 3 miejsce  Bartek przegrał również 1-3. Gratulujemy Bartkowi 4 miejsca i życzymy dalszych sukcesów .

I WTK SENIORÓW WE WŁODAWIE

Dnia 25.09.2016 (niedziela ) odbył się 1 WTK seniorów  seniorów we Włodawie. Nasz klub reprezentowało 17 zawodników i 4 zawodniczki. Obecnością zaszczycił nas starosta Andrzej Romańczuk. Najlepiej zaprezentowała się nasza nowa zawodniczka Natalia Cięszczyk, która uległa w finale Sylwi Pawlak 1 3. Mimo przegranego finału Natalia uzyskała awans na 1 Grand Prix Polski seniorów. Również na podium uplasowała się Patrycja Waszczuk,  która również reprezentuje nasz klub.  Najlepiej w kategorii seniorów zaprezentował się Łukasz Jarocki, który znalazł się tuż za podium. Zmagania seniorów zdominowali zawodnicy 1-ligowego Trela Zamość, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca, turniej wygrał Maciej Nowaliński. Dalsze miejsca naszych zawodników:

Zguczyński Szymon 25-32.

Reszta zawodników została sklasyfikowana na dalszych miejscach. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy jak najwięcej zwycięstw dla SMS! Na kolejne starty nie będzie trzeba długo  czekać, gdyż w następnym tygodniu ruszają zmagania ligowe.

I WTK Młodzików i Kadetów w Kocudzy

Ciężki weekend dla naszych młodych zawodników SMS Włodawa.

W dniu 17.09.2016r. w Kocudzy odbył się pierwszy wojewódzki turniej kwalifikacyjny młodzików, w którym wzięło udział trzech naszych reprezentantów. Najlepiej z nich zaprezentował się Szymon Zguczyński, który uplasował się tuż za zawodnikami, którzy zdobyli awans na turniej ogólnopolski (3 miejsce). W grze o awans zabrakło niewiele. Reszta zawodników zagrała na miarę swoich możliwości:

Grzywna Szymon 17-20

Smoliński Filip 29-32

W dniu 18.09.2016r. również w Kocudzy odbył się pierwszy wojewódzki turniej kwalifikacyjny Kadetów. W turnieju wystąpiło pięciu zawodników naszego klubu, którzy zdobyli następujące miejsca: